Aktuality

Buchlovice a Vyžlovka - parádní akce!

31. srpen 2015

O víkendu jsme absolvovali předposlední víkend v rámci Radegast tour. Navštívili jsme Buchlovice a Vyžlovku a oba koncerty jsme si fakt užili a vy, jak doufáme, taky. Takový léto snad nikdo z nás nepamatuje a my věříme, že se to překlopí i do toho posledního víkendu, kdy se uskuteční závěrečné koncerty v Klatovech a na Pecce. V Klatovech bude naposledy v rámci turné i V.I.P. zóna, jejíž pohostinství budou moci využít držitelé našich kartiček V.I.P. clubu Tří sester! Bude tam pivko zdarma a focení se Třemi Setrami a Horkýže Slíže! No a v Pecce uděláme autogramiádu, když už je úplnej konec turné! Tak se těšíme!

Zároveň se nám zde množí dotazy, jak je možné získat členství ve V.I.P. clubu Tři sestry. Takže takhle:

V této sekci můžeš použít svoji registraci pro přístup do Fóra na těchto stránkách, ale pro plné využití členství je nutné vlastnit hogofogo kartičku s unikátním šestnáctimístným kódem a zaregistrovat se na portálu www.shopak.cz.

Kde kartičku seženu? Co získám členstvím v obskurním spolku? Nuže, tedy. Kartu V.I.P. Klubu získám zakoupením aktuálního alba Fernet Underground 3CD VIP Collection, jehož je karta nedílnou přílohou. Týká se CD a LP, nikoliv verze v mp3. A co tím získám? Například stálou slevu ve výši 8 % na Shopáku.cz.

Při každé realizované objednávce kupón pro jednorázovou slevu na nákup našeho merche na koncertech, Možnost setkání se skupinou Slevy u našich obchodních partnerů a řadou dalších výhod, které budeme postupně uveřejňovat v této rubrice! Vítej ve V.I.P. Clubu Tří sester!

Nejčtenější články

Nejnovejší články

Archivované články

Partneři