VSTUP NA WEBOVÉ STRÁNKY

Aktuality

Změna termínu pražského koncertu!

Skupina Tři sestry vyslyšela četná přání svých fanoušků  a svůj velký koncert v Malé sportovní hale na pražském Výstavišti překládá z 28.10. na tradiční předvánoční termín 22.12. 2018!
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, případně je možno vrátit v místě nákupu.
Na vánočním koncertě proběhne mimo jiné pražský křest nového alba Tří sester !Svobodu ředkvičkám! které oficiálně vychází 9.11., avšak předpremiérový prodej a křest alba započnou již se startem společného zimního tour Tří sester a Slobodné Európy „100 let Punkové republiky Radegast tour“. a k dostání bude od 1.11. též na www.shopak.cz

Nejbližší koncert

VIP CLUB - Novinky

Ahoj Vipáci, na festivalu Barvy léta v Poděbradech 14.7. máme pro vás připravenou VIP zónu. Vstup do VIP zóny je podmíněn zakoupenou vstupenkou v předprodeji či na místě! A na jednu VIP kartu můžete jít do VIP stanu 2. (musíte mít samo zakoupený dvě vstupenky) !  Těšíme se na Vás na Barvách léta!

 A tady fotka z VIP zóny na Keltské noci!

_______________________________________________________________________________________________

Ahoj Vipáci, zde máte společnou fotku z koncertu v O2 Aréně! Díky a těšíme se na další setkání v roce 2016!!!

 __________________________________________________________________________________________________________________

Pozor! V pražské O2 Aréně 22.12. proběhne focení členů VIP clubu s kapelou! Sraz na focení bude u infostánku uvnitř haly na vstupech Sever v 18:50!!! Těšíme se na Vás

___________________________________________________________________________________________________________________ 

Předposledním místem letošního Radegast tour 2015 kde budete moci využít své VIP kartičky, bude koncert na Vyžlovce ! Krom pivka zdarma vás bude čekat i hromadné focení se Třemi Sestrami ve 20:45! Tak si kartičky nezapomeňte doma a doražte!

______________________________________________________________________________________________________________

 

A takhle jsme se vyfotili na Vyžlovce! Díky všem členům našeho V.I.P. clubu!

______________________________________________________________________________________________________________

Další místa kde budete moci využít pohodlí našich V.I.P. stnů v rámci letního Radegast tour budou koncerty 29.8. na Vyžlovce a 4.9.. v Klatovech! Tak pokuď jste držiteli kartičky našeho V.I.P. klubu, tak si je nazapomeňte vzít s sebou! Ve V.I.P. zóně bude pro vás připraveno pivo zdarma, vše bez front a focení s kapelou Tři sestry!

________________________________________________________________________________________________________________

 

O víkendu 14.-15.8. na koncertech v Olomouci a Ostravě můžete po předložení V.I.P. kartičky opět využít pohostinství našeho V.I.P. stanu, kde pro Vás bude z počátku pivko zdarma! Takže doražte včas a nezapomeňte si vzít kartičky s sebou!

_______________________________________________________________________________________________________________

Na festivalu Keltská noc můžete opět využít vaší VIP kartičku klubu Tři sestry! pokud budete v pátek mezi prvními sto návštěvníky festivalu, tak oproti předložení kartičky obdržíte Tři poukazy na jedno pivo zadara! Tak si do Harrachova kromě dobrý nálady nezapomeňte kartičku vzít!

_________________________________________________________________________________________________________

 

Další možnost kde můžete využít vaše VIP kartičky bude v sobotu 25.7. v Točníku. Přijďte se svými kartičkami co nejdříve, neboť ze začátku se bude točit pivko Radegast zdarma! Tak doražte nejlépe již na otvíračku v 17:30!

________________________________________________________________________________________________________________

 

VIP stan bude i 17.-18.7. na námi pořádaném festivalu Barvy léta v Poděbradech. V pátek i v sobotu máme pro první návštěvníky, kteří se prokáží VIP kartičkou klubu Tři sestry a zároveň budou mít řádně zakoupenpou vstupenku (z předprodeje či na místě), připraven bonus v podobě poukázek na 5 točených piv 0,5, které budou směnitelné právě ve V.I.P. stanu! Takže kdo dřív přijde, ten dřív pije!

_______________________________________________________________________________________________________________

 

VIP stan tentokrát bude i 11.7. v Lokti nad Ohří! A to včetně bohatého cateringu a pivka Radegast zdarma! Takže si nezapomeň vzít svoji VIP kartičku s sebou, ať se tam potkáme, samozřejmě i na společném fotu!

 


 

VIP prostory najdete i na koncertech v Brandýse a Dolní Dobrouči! Nezapomeňte si tedy vzít své VIP kartičky, ať se dostanete dovnitř, kde si budete moci pochutnat na pivku zdarma a v Dolní Dobrouči i na limonádě a drobném rautu! Těšíme se na Vás!

 


Pozor! Pozor! Kdož vlastníte kartičku VIP clubu Tří sester , vezměte si ji s sebou na koncert do Tvrdonic! Budete mít 2 vstupy do V.I.P. zóny, kde na vás bude čekat ze začátku i pivko zdarma!!! Přijďte včas!!!!! Těšíme se na Vás! Další místa kde pro vás připravujeme VIP Zónu budou koncerty v Plzni, Brandýse nad Labem, Lokti, Točníku, Olomouci, Ostravě, Vyžlovce a Klatovech!

_________________________________________________________________________________________

Tři sestry Radegast tour 2015 následující víkend skončí! V pátek 4.9. v Klatovech bude zároveň naposledy v rámci tohoto turné V.I.P. zóna, kteru můžete navštívit, když si nakoncert vezmete kartičku V.I.P. clubu a zároveň budete mít řádně zakoupenou vstupenku! Ve V.I.P. stanu vás čeká pivko zdarma a společné focení se Třemi sestrami a Horkýže Slíže! Tak doražte všichni!__________________________________________________________________________________________________________________


12.9. ve Vestci na rozloučení s Open air sezónou budete vy, členové V.I.P. klubu Tří sester, mít přístup do VIP prostoru na tomto koncertě! Tak nezapomeňte si vzít sebou své členské kartičky!


Během letních koncertů jsme pro členy našeho VIP klubu připravili na pěti vybraných koncertech možnost vyfocení s kapelou a speciální VIP stan, kde budou mít vlastní výčep a komfortní zázemí. Důležité je, si nezapomenout kartičku VIP klubu, která se dá sehnat pouze jako výhradní součást alba Tři sestry – Líná hudba holý neštěstí (one disc version).

Koncerty s VIP stanem a focením –Ostrov 31.5, Plzeň 13.6., Točník 5.7., Kost 18.7. a Vyžlovka 30.8.


Pro naše věrné a milé členy VIP Clubu Tři sestry máme super nabídku

Ti z vás, kteří si chtějí vychutnat náš koncert v pražském Průmyslovém paláci na Výstavišti v pohodlí, bez strkanic a mačkání jsme připravili speciální kategorii vstupenek Exclusive. Těchto vstupenek je pouze 100ks a tito šťastlivci budou mít k dispozici balkón haly.

Co získáte se vstupenkou Exclusive?

  1. Vlastní VIP vchod bez fronty
  2. Výhled na podium z patra
  3. dostatečný prostor se sezením
  4. Malé občerstvení
  5. Šatna
  6. Pro sedící s přenosem koncertu na TV
  7. Vlastní bar
  8. Vánoční dárek
  9. Welcome drink

Běžná cena vstupenky je  900,-Kč pro vás členy V.I.P. clubu Tři sestry je cena pouze 700,-Kč získáte je lze, jen na jednom místě a to v prodejně Shopak.cz Podolská 124, Praha 4 (na jednu kartu V.I.P. klubu je možné zakoupit dvě vstupenky Exclusive).

vip-club-foto