Budeme vysílat živě VINYL SHOW! Připravte se na páteční a sobotní večerní setkání s Třemi sestrami!

Tak se nám Vinyl tour virtuálně překlopil do druhé půle, a to jsme ještě ani pořádně nesmočili trsátka! Doba je zlá, ale všechny koncerty se snažíme přesunovat na pozdější termíny, které však budeme moci oznamovat až po uvolnění státních restrikcí.
Abychom společně s vámi nevypadli z rytmu víkendových trachtací, již počínaje tímto víkendem pro vás připravujeme páteční a sobotní večerní setkání s Třemi sestrami, ať již půjde o zajímavé archivní video/audio kousky, ale především o setkání naživo, na která se všichni společně nejvíce těšíme!!!
Vše započne tuto sobotu 4.4.2020 večer (cca od 20.00), kdy uspořádáme na facebooku živý přenos setkání souboru na naší nové Staré Kovárně v Akropoli pod názvem VINYL SHOW. Budeme z černých desek pouštět naši oblíbenou muziku, komentovat ji, pít nápoje, představíme interiér Kovárny s doprovodnými historkami a když všechno půjde dobře, zahalekáme si pár našich písní za doprovodu akustických nástrojů. 
Na brzký termín (patrně o víkendu hned po velikonocích) pak připravujeme regulérní online koncert se vším všudy! Kromě toho počínaje příštím týdnem představíme na sociálních sítích náš seriál na pokračování o okolnostech zrodu Tří sester, projdeme si památná místa Braníku a Hodkoviček…
Zakupte tedy dostatek nápojů (nejen) na víkend a čekejte na detaily, které budou záhy následovat!