Už jen 3 koncerty a vidíme se v Braníku!

V pátek nás čekají Kralovice - v sobotu zas Prachatice!  A když nás nechytnete ani tam, tak už vám dáme šanci jen v Znojmě, kde 7. května uzavřeme sérii koncertů v kulturácích a jiných prostorách s kolauducí na vnitřní výčep. Vstupenky stále v předprodeji. 🍺

Litomyšl hlásí vyprodáno!

Přátelé, děkujeme a těšíme se v pátek v Kotelně! 🍺
Vtupenky jsou fuč a nebudou ani na místě. Doporučujeme nákup vstupenek neodkládat, u dalších koncertů je to na spadnutí. 

Soutěž o "rockové" ceny!

Do 15. 4. můžete hlasovat v Rock parádě pro náš poslední klip „Kovárna se otvírá“  👉 www.fajnrockmusic.cz/rockparada 
Zařadíte se tím automaticky do slosování o velký balík rockových cen, ve kterých najdete i dárky od nás. ♦️

Braník se nám kvapem blíží, ale ještě nás někde zastihnete...

Připíjíme na poslední dva vyprodané koncerty a těšíme se na vás na nejbližší další zastávce, která bude 12. dubna v Litomyšli. Pak už jen tři zastávky (Kralovice, Prachatice, Znojmo) a vidíme se v Braníku! 🍺 Vstupenky jako vždy v síti Ticketstream. 

Před námi Bzenec a Valašské Klobouky!

Nadcházející víkend se podíváme společně se Syny výčepu do nejvýchodnějších koutů, kde to naší sousedé budou mít doslova přes pole. V pátek zamíříme po delší době do Bzence a v sobotu pak přesun o 75 km dále do Valašskch Klobouků. Vstupenky zakoupíte v síti Ticketstream, a když nebude vyprodáno, tak i na místě (sledujte info ve facebook událostech).

TS ♦️

Hurá do kulturáků! Čeká nás Želiv a Herálec!

Kulturákům zdar! Po kratším zimním spánku a zahřívačce ve vyprodané Peci opět najíždíme na víkendovou kadenci. První dva koncerty proběhnou 1. března v KD Želiv a den poté v Herálci. Vstupenky seženete jako vždy o něco levněji v předprodeji Ticketstream ...a když nebude vyprodáno, tak o něco dráž na místě.

TS ♦️ 

Letos budeme slavit v Braníku!

Ave Braník! Přátelé, letošní oslava 39 let souboru proběhne opět na místě, které je nám nejbližší a kde to máme všichni rádi! 🍺

Další novinky už postupně najdete na webu, včetně kapel, programu a info o vstupenkách. 

👉 https://trisestryopenair.cz/ 

TS ♦️

V Praze oslavíme s PLEXISovjkankou!

Někteří tušili, jiní věděli. Nyní už je jasné, že Plexis letos odehrajíí poslední dva koncerty a z toho jeden z nich s námi v květnu v Praze v rámci oslav 39 let našeho souboru! 🍺
Vstupenky 👉  https://trisestryopenair.cz/?q=vstupenky 

Letos slavíme s U.K. SUBS!

Na letošní oslavu 39 let souboru zavítají britští punkoví veterání UK Subs, kteří tu jsou s námi úctyhodných 44 let.

Večírek to bude ale hned dvojnásobný, neboť frontman Charlie Harper oslaví v Praze osmdesátku! A to "velké překvapení" na plakátu? Za pár dní prozradíme více. 😉

Vstupenky na Tři sestry Open Air 👉  https://trisestryopenair.cz/?q=vstupenky 

Pec a Kamenice hlásí vyprodáno!

To, před čím jsme párkrát varovali, se zákonitě stalo. Náš tradiční únorový zájezd do Pece pod Sněžkou je vyprodán a lupeny nebudou ani na místě. Stejně je na tom lednový koncert v Kamenici. 
Další nejbližší koncert bude 1. března v KD Želiv. 

Za dodržování pitného režimu řádná odměna!

S novým rokem je tu naše tradiční společenská hra na 7 piv a 1 zelenou, která pro úspěšné hráče a hráčky vyvrcholí odměnou v podobě našeho kalendáře na rok 2024. Letos hrajeme pouze Na Staré sokolovně - www.starasokolovna.cz a od úterý 9/1 také v Kozlovně Na ráně ! 🍺 Stačí zdolat metu 7 piv + 1 zelená a kalendář Tři sestry 2024 je váš! A to se vyplatí!
TS ♦️