SOBOTNÍ LIVE PŘENOS NA FACEBOOKU SE BLÍŽÍ!

Živý přenos VINYL SHOW z Kovárny bude samozřejmě pro všechny zdarma, ale pokud nás chcete podpořit, tak to můžete učinit např. skrze nákup něčeho na sebe nebo k poslechu na www.shopak.cz.
A vy pražští fanoušci nám to můžete oplatit také návštěvou našich hospod a nákupem točené plzničky do petky. A když si koupíte i jídlo do krabičky, tím lépe! Jídlo i pivo také sami rozvážíme v pracovních dnech od 11 do 15h. 🍽
Na Staré kovárně, Kubelíkova 27, Praha 3⁣⁣ / www.starakovarna.cz⁣
⁣⁣Na Staré sokolovně, Podolská 90/5, Praha 4 ⁣⁣/ ⁣⁣www.starasokolovna.cz     ⁣⁣
⁣⁣▪Kozlovna Na ráně, Drahobejlova 53, Praha 9⁣⁣ / ⁣⁣www.kozlovnanarane.cz ⁣⁣
Děkujeme a těšíme se na sobotní setkání a přípitek.

Budeme vysílat živě VINYL SHOW! Připravte se na páteční a sobotní večerní setkání s Třemi sestrami!

Tak se nám Vinyl tour virtuálně překlopil do druhé půle, a to jsme ještě ani pořádně nesmočili trsátka! Doba je zlá, ale všechny koncerty se snažíme přesunovat na pozdější termíny, které však budeme moci oznamovat až po uvolnění státních restrikcí.
Abychom společně s vámi nevypadli z rytmu víkendových trachtací, již počínaje tímto víkendem pro vás připravujeme páteční a sobotní večerní setkání s Třemi sestrami, ať již půjde o zajímavé archivní video/audio kousky, ale především o setkání naživo, na která se všichni společně nejvíce těšíme!!!
Vše započne tuto sobotu 4.4.2020 večer (cca od 20.00), kdy uspořádáme na facebooku živý přenos setkání souboru na naší nové Staré Kovárně v Akropoli pod názvem VINYL SHOW. Budeme z černých desek pouštět naši oblíbenou muziku, komentovat ji, pít nápoje, představíme interiér Kovárny s doprovodnými historkami a když všechno půjde dobře, zahalekáme si pár našich písní za doprovodu akustických nástrojů. 
Na brzký termín (patrně o víkendu hned po velikonocích) pak připravujeme regulérní online koncert se vším všudy! Kromě toho počínaje příštím týdnem představíme na sociálních sítích náš seriál na pokračování o okolnostech zrodu Tří sester, projdeme si památná místa Braníku a Hodkoviček…
Zakupte tedy dostatek nápojů (nejen) na víkend a čekejte na detaily, které budou záhy následovat!

Naše hostince nabízejí seniorům slevu 35 % na jídlo - výzva pro charity / dobrovolníky

Pro všechny dobrovolníky, charity a organizace, zajišťující rozvoz jídla seniorům nad 65 let, kteří by neměli vycházet, nabízíme ve všech našich čtyřech hostincích k rozvozu polévky a teplá jídla v uzavřených krabičkách připravených k rozvozu se slevou 35%!
65 let + 35% = 100% synergie 
V případě zájmu prosíme ihned telefonicky kontaktujte management našich hospod v místě dle vašeho operačního modu, jídla vám v nejkratší možné době připravíme prakticky v jakémkoli dostupném množství! Zde jsou naše kontakty:
▪Na Staré kovárně Kubelíkova 27, Praha 3
http://www.starakovarna.cz/kontakt
▪Na Staré sokolovně, Podolská 90/5, Praha 4 
http://www.starasokolovna.cz/kontakt
▪Kozlovna Na ráně, Drahobejlova 53, Praha 9
www.kozlovnanarane.cz/kontakt
▪ Na Staré vozovně, Patočkova 4, 160 00 Praha 6
http://www.staravozovna.cz/kontakt

K objednávkám Na Staré kovárně sesterská trička na výrobu roušek zdarma!

Jelikož naše vláda jaksi pozapomněla na vybavení svých občanů ochrannými prostředky, otevřela se stavidla lidové tvořivosti, třeba zde jeden návod, jak vytvořit provizorní roušku pro cestu do práce nebo za tekutým nákupem z trička s pěkným obrázkem: https://bit.ly/2x7euIQ
Pro vás potřebné roušek, oběda a lihu okamžitě uvolňujeme z našich strategických zásob trička Tří sester (my jsme si totiž zásoby udělali!) a počínaje středou 18. 3. až do vydání rezerv každý, kdo si Na Staré kovárně zakoupí (ať již osobně nebo rozvozem) dvě a více jídel, obdrží apartní tričko pro výrobu roušky zcela zdarma!
Čímž rovnou vyhlšujeme i neformální soutěž o nejlepší fotku s rouškou Tři sestry! Posílejte přímo sem do diskuse.
A pamatujte, pokud už musíte ven z domova, pak výhradně s rouškou Tři sestry nebo podobnou! 

Naše hostince nabízí jídlo a pití k osobnímu odběru i rozvoz!

Jak správně nabádá Fanánek, i ve zlých časech je třeba dodržovat domácí pitný (a jídelní) režim! Ve třech našich hostincích si denně mezi 11-15h (dle zájmu možná prodejní dobu rozšíříme) můžete objednat obědové menu včetně polévky do uzavřených plastových krabiček anebo Plzničku do PETky!
Na Staré kovárně, Kubelíkova 27, Praha 3
menu: www.starakovarna.cz/#menu
Na Staré sokolovně, Podolská 90/5, Praha 4
menu: www.starasokolovna.cz/#menu
Kozlovna Na ráně, Drahobejlova 53, Praha 9
menu: www.kozlovnanarane.cz/menu
Jídlo a pití si lze vyzvednout osobně v okénku anebo vám je vlastními silami rozvezeme – díky strategickému umístění našich hospod prakticky po celé vnitřní Praze. Pomozme si vzájemně v této nelehké době, děkujeme! 

Vyjádření kapely Tři sestry – zákaz hromadných akcí

Bohužel i nás se dotklo rozhodnutí Bezpečností rady státu o zákazu pořádání všech akcí s účastí nad 100 osob.
V současné chvíli je pravděpodobné, že budeme nuceni přesunout nejbližší koncerty Tří sester, jichž se bezprostředně dotýká uvedený zákaz, na pozdější termíny. Všechny vstupenky, které jste si zakoupili, proto zůstávají v platnosti a prosíme, abyste vyčkali dalších informací.
Situaci pečlivě sledujeme a budeme vás průběžně informovat na našich webových stránkách www.trisestry.cz a sociálních sítích  https://www.facebook.com/trisestry/.
Upřímně se těšíme na brzké setkání na koncertech Tří sester!
Život je takovej a jinej nebude
Vaše Tři sestry.

V Praze, 10.března 2020 

 

V sobotu 7. března vyrazíme na derby!

Jelikož jsme se právě stali žížkovskými náplavami, musíme o  víkendu na ranní pivo na Viktorku!
⁣V sobotu v 10h to jistí ostrý start derby s Duklou! ⁣
⁣Do zápasu asi nezasáhneme, ale možná si o pauze kopneme penaltu, krom toho bude také přímý přenos (i s námi) na ČT Sport a v neděli večer tamtéž reportáž v pořadu “Dohráno”. ⁣
⁣Každopádně výkony a čerstvé dojmy probereme po zápase Na Staré kovárně!  

Na Staré kovárně už jedou plnou směnu! Stavte se za námi!

Naše nová základna jede na plné obrátky - a to každý den! Pokud jste nebyli na otvíračce nebo jen nestihli prozkoumat všechny sesterské relikvie zde umístěné, tak račte omrknout pár fotek na facebooku z celé té radostné události - ZDE.
Tak třeba hned v sobotu 7. března po derby Viktorky s Duklou! My tam budem!
www.starakovarna.cz 

Jak bylo v Peci? Vyprodaně!

Posíleni obědem a pár pivečky na nově otevřené Staré kovárně jsme vyrazili vstříc prvnímu koncertu Vinyl Tour do Pece pod Sněžkou! A jelikož každý muzikant ví, že základem kvalitního koncertu je dobře naladit, nic jsme nepodcenili a na večeři zašli do pecského Enzianu, provozovaného hokejovou brankářskou legendou a naším věrným fanouškem Jaromírem Šindelem. A vězte, že naladit se nám podařilo vskutku znamenitě! 
Ještě jednou děkujeme za vyprodaný Klondike a těšíme se 20. března do Sušice!

První pivo Na Staré kovárně v Akropoli již v sobotu 29. února!

Tak se nám to blíží!
První pivo a kovárenskou sekačku s vlašákem si stihneme dát ještě před odjezdem na zahajovací koncert Vinyl Tour v Peci pod Sněžkou!
Stane se tak tuto sobotu 29. února od 11:30, i vy jste na tuto neoficiální otvíračku s pár pivky zdarma srdečně zváni!
A pokud nás bude dost, můžeme si udělat tradiční venkovní společnou fotku.
Během zkušebního provozu se pak můžete těšit na 10% slevu na pivečko a ostatní nápoje a základní kovárenské pochutiny.
Od pondělka 2. března už budeme vařit obědové hotovky a postupně najedeme na plný provoz!

Tři ze čtyř prvních zástavek Vinyl tour už hlásí vyprodáno!

Plný stav má Pec pod Sněžkou, Kadaň, Stříbrná Skalice a pražský koncert v Paláci Akropolis! Jen Sušice nám tam v těch prvních čtyřech koncertech tour trochu vzdoruje, ale to je jen otázka času. Mezitím by si měli pospíšit v Litomyšli, protože tam je to na hraně!
Konec hlášení!