FAQ

Klikněte na jednu z níže uvedených sekcí.

Jak se jmenuje Ing. Magor občanským jménem?
Ing. Tomáš Doležal - viz sekce o kapele

Jak se jmenuje Lou Fanánek Hagen občanským jménem?
Jmenuje se František Moravec (titul Ing. získal na ČVUT stavební) - viz sekce o kapele

Má Fanánek umělou nohu?
Ano, Fanánkova pravá noha je umělá - a to od nehody v 1986 (srážka s vlakem).

Kdo v originále zpívá píseň Dederon?
Píseň Dederon natočila v 80. letech německá zpěvačka Nena a 99 Luftballons je původní název.

Kdy vyjde nové album?
Nové a zatím poslední řadové album vyšlo 1.11.2018 pod názvem „Svobodu ředkvičkám!“

Zahrajete během koncertu písničku na přání?
Toto vám slíbit nemůžeme, jelikož nejsme rádio s písničkami na přání, ale hudební skupina s připraveným programem a kdybychom každému plnili jeho přání, tak by to už nebyl koncert. A to co je zajímavé pro oslavence, zbytek návštěvníků většinou nezajímá. Děkujeme za pochopení.

Hurá! Mám svatbu! Přijeďte!
To není otázka!
No dobře...
Na svatby, křty a promoce sestru hrát nepojedou, ba ani "na suda a prasátko", je to dáno jejich vytížením, stářím a rodinnými povinnostmi.

Jak vznikl název Tři sestry?
Jednou v roce 1985 při posezení na Staré Kovárně zadal Ing. Magor úkol vymyslet název.
Vznikaly šílené nápady, Ing, je zapisoval a druhý den se jednomyslně vybral název Tři sestry, nikdo si však nepamatuje, kdo s tím přišel.

Kde je "nová" Kovárna? A chodí Tři sestry na Kovárnu?

V tuto chvíli žádná sesterská restaurace NA STARÉ KOVÁRNĚ neexistuje, tudíž tam Tři sestry nepotkáte. Potkat je můžete v restauracích NA STARÉ SOKOLOVNA, NA STARÉ VOZOVNĚ a v dalších hostincích (www.nastare.cz). 

Kde se dají koupit CD, DVD, trika, mikiny, klíčenky... od Tří sester?
Všechen tento "merchandising" (i jiných spřízněných kapel) koupíte na koncertech kapely a v internetovém obchodě Shopák.cz.

Kdy se objeví fotky z koncertu ??? ?
Pokud nějaké fotky jsou a jejich kvalita je dostačující, objeví se v sekci fotogalerie, fotky z Tři sestry tour se nacházejí na stránkách Tři sestry tour. Ale většinou se objeví až s velkým odstupem, jelikož náš webmaster to dělá způsobem lážo plážo.....

Plánujete hrát někdy u nás v ???, proč jste tu tak dlouho nehráli?
Snažíme se při vybírání lokací na koncert myslet na celou republiku, někde ovšem ale nejsou spolehliví pořadatelé nebo vhodné prostory.
Pokud jste pořadatel, a máte zájem o koncert, ozvěte se na příslušný kontakt, jinak sledujte sekci koncerty, kde se nacházejí veškeré potvrzené koncerty.

Patří restaurace Na Staré Třem sestrám?

Nikoliv, Tři sestry jsou věrnými štamgasty a ambasadory hostinců Na staré, nikoliv jejich majiteli a provozovateli. Nemá cenu jim osobně či přes forum nebo facebook kapely pochvaly, připomínky či stížnosti na kvalitu jídla, pití či obsluhy. Ty směřujte na FB jednotlivých hospod či přímo na provozního.

Chci se vyjádřit ke své spokojenosti s hostincem Na Staré?

V sekci kontakty je vždy uvedeno telefonní číslo a e-mail na provozního. Každá provozovna má dále vlastní FB.

Potkám Tři sestry v hospodě na Staré?

Tak určitě…., ale chce to mít kliku. Tři sestry navštěvují tyto podniky většinou v pátek před odjezdy na koncert, aby se posilnily před dlouhou cestou. Výběr hostince souvisí vždy s výpadovkou a určeným směrem. Tedy, hraje-li se v Plzni, vyjíždí se z Vozovny, hraje-li se v Teplicích, tak z Cihelny… V týdnu se chodí do hospody bez ohledu na světové strany, dle náhodného výběru.

Chci si zarezervovat místo?

Platí to samé co uvedeno výše, tedy po telefonu či e-mailem to jde bez problémů.

V televizi běží Liga Mistrů či hokej, budou to dávat i v restauracích Na staré?

Pochopitelně! Jsme velcí sportovní fanoušci a žádné důležité sportovní klání si nenecháme ujít! Staňte se fanoušky FB hostinců Na Staré a o žádné novinky nepřijdete!

Patří Kovárna na Letné do impéria Na Staré?

NE! NE! NE! Tato restaurace s námi již nemá nic společného a její název je parazitování na námi dlouho budované image. Hledáme prostory pro novou Kovárnu! Těšte se!

Má pivo Tři sestry vždy stejnou barvu?

Nikoliv, jedná se o živé pivo z kvasnicemi, takže se jednotlivé várky mohou od sebe lišit barvou a zejména zákalem. Nemělo by se lišit chutí, ta musí být vždy hořká a výrazná! Svoje zkušenosti, náměty a připomínky k pivu TŘI SESTRY, jakož i návrhy, jakou vaši oblíbenou hospůdku obohatit čepem našeho piva, směřujte na FB PIVA TŘI SESTRY nebo přímo kontakt na webu!